השראה לנשמה של נשים יהודיות דרך מוזיקה

נותנת השראה לנשים לראות כיצד ה’ מוביל אותן במהלך חייהן… חוויה מוזיקלית רוחנית שתעורר אמונה בעצמך וביעוד הגדול של חייך.

זמין עכשיו

הזמיני עכשיו וקבלי את הגרסה הראשונה של אלבום הבכורה שלי “תאמיני”. עבור נשים בלבד.

הורדה חינם

הורידי שיר בחינם

השירים שלי הם תפילות של הנשמה שלי.
שירי אהבה לה’.

יש לך כאן אפשרות להוריד את סינגל הבכורה שלי, “מקומות”, בחינם. עבור נשים בלבד. בנוסף, את תהיי הראשונה לדעת מתי יוצאים שירים חדשים, על תאריכי ההופעות ועל הנחות ומבצעים.

הופעות קרובות

בקרוב

חזרו בקרוב כדי לקבל עדכונים על הופעות הוירטואליות ופרונטליות קרובות.

היי! אני יערה

מרצה, זמרת, כותבת שירים ומאמינה גדולה בייעוד הייחודי של הנשמה שלך.

לפעמים יש רגעים מסוימים בחיים, רגעים בהם המילים פשוט אינן מספיקות בעצמן. ברגעים האלו, שירים נולדים.
תמיד כתבתי שירים על החוויה שלי ותמיד רציתי לחלוק אותה עם אחרים, אבל אף פעם לא באמת האמנתי שאני יכולה לעשות את זה. בנוסף, האימהות והחיים עצמם השתלטו, וכך, במשך שנים רבות, שמתי את החלום במגירה.

ואז, לפני כמה שנים, חוויתי תקופה קשה שאי אפשר לתאר. בתקופה הזאת כתבתי את “נשמה טהורה”. השיר הזה ריפא אותי, וברגע הזה, הבנתי שהגיע הזמן. לא יכולתי לשמור את זה יותר לעצמי. השתוקקתי לחלוק את הסיפורים והשירים שלי עם נשים אחרות יותר מאי פעם.
הרגשתי שהשירים הללו היו כמו מתנה מה’. הם נתנו לי תקווה, עזרו לי להשתקם ונתנו לי השראה לחיות את החיים בצורה יפה יותר מאי פעם, מיושרים עם הנשמה שלי.

גיליתי שלאורך כל “פרק” בחיי, כאשר היה נראה שדברים יצאו מכלל שליטה, ה’ הדריך אותי. בכל שלב בדרך. קרו דברים שהיום אני מסתכלת עליהם בדיעבד ומרגישה ענווה לנוכח כמה שהייתי מודרכת בהם. הבנתי גם כמה כל הזמנים הללו אולי נראו קשים, אבל הם היו המתנות הכי גדולות שקיבלתי בחיי. ברגעים המיוחדים הללו, הצדדים היותר עמוקים שבי, היותר חזקים ויותר יפים, התגלו.

וכך, התקופה שהתחילה כאחת התקופות הקשות בחיי נהפכה לאחת המתנות הגדולות בחיי. היא דחפה אותי לרדוף אחר התשוקה שלי- לשתף את השירים שיצאו מתוך הנשמה שלי ולתת השראה לנשים.

כיום, אני מרצה ושרה את השירים שלי בפני נשים יהודיות. אני חולקת את החוויות שלי, מפיצה השראה עם השירים והסיפורים שלי ומעצימה נשים להאמין יותר בעצמן.

התפילה הגדולה ביותר שלי היא שהשירים הללו יגעו לך בנשמה, יזכירו לך מהי האמת שלך, את החוזק והיופי שלך ויעזרו לאור המיוחד שלך לזהור כדי שכולנו נוכל לראות אותו.

כי את יכולה להתגבר על האתגרים הגדולים ביותר שלך בחיים וליצור את החלומות הגדולים ביותר שלך, אם רק תאמיני.

יש לך כוח בלתי מוגבל והמון יופי. אני מקווה שדרך המסע והשירים שלי תקבלי השראה למצוא את האור המיוחד שלך ולתת לו לזהור חזק. כי העולם לא יהיה אותו דבר בלעדיו.

חווי את המוסיקה של יערה

הופעות וירטואליות

עכשיו, שהעולם השתנה, הופעות וירטואליות הן באמת משהו שקורה! אני יכולה לדבר איתך ולשיר לך מהסלון שלי, ואני יכולה להגיע אלייך לא משנה איפה את נמצאת בעולם! יש משהו אינטימי במיוחד וייחודי בסוג ההופעות הזה, כשכולן נמצאות בנוחות הבית שלהן וצופות בהופעה חיה. אני יכולה גם לקרוא את התגובות שלך בצ’אט, לענות על שאלות ואפילו לקחת בקשות לשירים! להזמנת הופעה וירטואלית אנא לחצי למטה.

הופעות חיות לנשים

אין שום דבר שמשתווה להופעה חיה! בה כולנו מתאספות יחד ומרגישות את האנרגיה של חדר מלא בנשים, בזמן שאני משתפת בסיפורים שלי מקרוב ובאופן אישי ושרה בלייב את כל היצירות שלי!

צפי בקליפ

צפי בקליפ הבכורה שלי שנמצא למטה והירשמי כמנויה לערוץ שלי ב YouTube על מנת לראות עוד קליפים רשמיים, קליפים של מילות השירים שלי ועוד!

תאמיני" - רשימת שירים"

  1. מקומות 04:11
  2. נשמת כל חי 04:27
  3. תודה 03:12
  4. מלך העולם 04:33
  5. אז ישיר 03:41
  6. תאמיני 05:03
  7. טוב להודות 04:04
  8. נשמה טהורה 03:44
  9. ערפל 04:19
  10. הערת אותי 03:57

ביקורות

צרי קשר

מתכננת מלווה מלכה? אירוע לנשים? מארחת אירוע רוחני? אני יכולה לשיר ולנגן בפסנתר ובגיטרה! אם את מעוניינת להזמין אותי להופיע בקהילה שלך, מלאי את הטופס למטה כדי ליצור עימי קשר!

השיגי גישה מיידית לסינגל הבכורה החינמי של יערה

ע

לעולם לא נשלח לך דואר זבל או נשתף את הדוא”ל שלך עם אף אחד. תקבלי עדכוני דוא”ל קבועים עם טיפים, כלים, הצעות ומקורות בלעדיים. את תוכלי לבטל את הרישום שלך בכל עת. קראי את מדיניות הפרטיות כדי ללמוד כיצד מטפלים בנתונים שלך.